מחקר קובע: 85% ממתיחות הפנים כוללות הזרקת שומן עצמי

לפי כתבה שהתפרסמה באתר Eurekalert, מרבית המנתחים הפלסטיים משתמשים בהזרקת שומן כחלק מניתוח מתיחת פנים.
הרוב הגדול של המנתחים בארה"ב אימצו טכניקות של הזרקות שומן כחלק מניתוח מתיחת פנים, כך דווח ממחקר שנערך בכתב העת האמריקאי הרשמי Plastic and Reconstructive Surgery של האגודה האמריקנית לניתוחים פלסטיים (ASPS).

הזרקת שומן עצמי – עלייה בשימוש בקרב המנתחים

 

היא למעשה הזרקה של כמויות קטנות של שומן עצמי אל אזורים רלוונטיים בהם נדרש השומן. על פי המחקר החדש הטכניקה מאוד נפוצה בכל מה שנוגע להתחדשות הפנים. בטכניקה שנבדקה המנתח מבצע שאיבת שומן מחלקים אחרים בגוף כמו הבטן או הירכיים ולאחר מכן מזריק אותם בקפידה על מנת לספק נפח באזורים נבחרים בפנים.

בסך הכל 85% מהמנתחים הפלסטיים אמרו שהם משתמשים בהזרקת שומן בתהליך מתיחת פנים, מה שמשקף את העלייה האחרונה בשימוש בטכניקה זו, שגורסת כי 70% מהמנתחים אמרו שהם התחילו לבצע הזרקות שומן ב-10 השנים האחרונות. סקר זה גם בחן מרכיבים מרכזיים בטכניקות המשמשות להזרקת שומן. למשל, שומן שנלקח מאזור הבטן יוזרק בכמויות קנות והסכום הכולל שיוזרק יהיה בין 11-25 סמ"ק, לא יותר מכמה כפיות.

היכן מזריקים את השומן?

אחד מהאזורים המרכזיים בפנים אליהם מזריקים שומן הוא הלחי, מה שמאוד עוזר להשגת מראה צעיר ומעוגל יותר. כמו כן, האזור שמתחת לעפעפיים התחתונים והקפלים בין האף לזווית הפה, נחשבים גם כן לאזורים נפוצים עבור הזרקות שומן בזמן מתיחת פנים.

התוצאות

בעוד שחלק מחומרי המילוי נספגים לאורך זמן, המנתחים הפלסטיים טוענים כי השומן העצמי נכח במקום אליו הוא הוזרק גם לאחר שנה, ובמידת הצורך בוצעו הזרקות נוספות כדי לחדד את התוצאות. על פי המחקר, התוצאות מראות כי כי הגוף מאמץ בצורה מדהימה את הזרקות השומן בפנים ומאפשר גמישות בעיצוב הפנים.

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​