• 077-2309324
  • רח’ ריינס 18, קומה 5, ת”א - “בית הרופאים”

6 שאלות ותשובות על ניתוח הגדלת חזה מתוך “פנאי פלוס”

חגית: מה זמן ההחלמה מניתוח הגדלת חזה?
זמן ההחלמה הוא מאוד אישי ונע בין יום-יומיים עד שבוע שבועיים ברוב המקרים.

שוש: מאיזה גיל אתה ממליץ על הניתוח להגדלת חזה?
הגיל הצעיר ביותר שניתן לבצע את היתוח הוא מספר חודשים לאחר ששמים לב שהשד אינו מתפתח כמו שאר החברות או שהוא קטן במיוחד ומפריע לנערה הצעירה בהתפתחותה הפסיכו-סקסואלית. לא ממש במיידי, אולם יש לזכור זאת.

עידו: האם בתחום הטיפול יש גם הקטנת שדיים לגברים?

יש טיפול הנקרא סילוק שדיים לגברים ונקרא בעגה המקצועית – גניקומסטיה. אך כאן, בניגוד לנערות, יש לחכות לסיום גיל ההתבגרות כיוון שהגניקומסטיאה היא תופעה שכיחה ובגדר הנורמה אצל חלק די ניכר מהנערים בגיל ההתבגרות והיא חולפת מאליה – ברוב המקרים.

ברכה: האם אחרי טיפול פטמה שקועה ניתן להניק?

הדרך בה אני מטפל בפיטמה שקועה שהיא אינה דרך ניתוחית – ניתן בהחלט לנסות הנקה ואין לשלול זאת על הסף. בגישה “ניתוחית” של תיקון הטפמה השקועה הסיכוי להנקה קיים ואולם הרבה יותר קטן. מי שפחצה מאוד בהנקה ומצליחה להניק גם עם פטמה שקועה – כדאי לדחות התערבות כלשהי בחילוץ הפטמה.

נירית: בעקבות ניתוח שכשל יש דרך לתקן והאם מומלץ בכלל לגעת בזה?

תלוי איזה ניתוח ואיזה כישלון. ניתן כמעט תמיד בידיים טובות לתקן כשלונות. אם הכישלון הוא ניכר מבחינה אובייקטיבית ומצדיק ניסיון תיקוני, כדאי לנסות. אולם, אימי, עליה השלום, הייתה אומרת ש: “האויב של הטוב – הוא היותר טוב”.

תמי: האם הסיליקון לשפתיים הוא חיובי או שלילי?

במינון הנכון ובידיים טובות, אפילו סיליקון – טוב לשפתיים. ישנם המון מטפלים בסיליקון בהצלחה רבה. הבעייתיות היא לא כ”כ בחומר, אלא בביצוע. לעיתים קיימת תגובה יותר חמורה של הגוף לסיליקון בשפתיים, ואולם גם לחומרים אחרים. ניתן להשתיל לשפתיים גם שומן טבעי מהגוף – שהוא נושא מאוד מענין ומלהיב לכשעצמו.

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​