רדיאס מחיר

אחת האופציות הנפוצות והמועדפות ביותר בעולם ע"י רופאים לטיפול בקמטים הוא הרדיאס. זהו חומר מילוי שהותר לצרכים אסתטיים (2016) ע”י המנהל הבריאות האמריקאי (FDA), ע"י רשויות הבריאות האירופאיות CE, ומשרד הבריאות הישראלי והוא מוזרק ברוב מדינות העולם במשך מספר שנים. הרדיאס נחשב לחומר עמיד לזמן ארוך יחסית לחומרים אחרים ומתאים במיוחד לקמטים עמוקים.

איזה חומרים מכיל רדיאס?

תרכובת הרדיאס מכילה אך ורק מרכיבים טבעיים, החומר מבוסס על חומצה היאלורונית וסידן (קלציום הידרואפטיט). החומר סמי פרמננטי (חצי קבוע) ולכן נשאר זמן רב יותר מחומצה היאלורונית.

למשך כמה זמן מחזיקה ההשפעה של זריקת רדיאס?

בדרך כלל הרדיאס מחזיק עד כשנתיים, החומר מתפרק באופן טבעי ונעלם. ההמלצה היא לחזור על הטיפול לאחר כשנה וחצי בערך, כאשר מתחילה להתרחש ירידה בכמות החומר וההשפעה מתחילה לפוג.

מהם היתרונות של זריקת רדיאס?

  • העמידות של החומר בגוף היא ארוכה יחסית ואין צורך לחזור על הטיפול בתדירות גבוהה.
  • המראה של המטופל או המטופלת הוא טבעי.
  • החומר מתאים במיוחד לגברים אשר להם יש עור עבה יותר מאשר לנשים.
  • הרדיאס משמש כחומר מילוי מעולה וניתן להשתמש בו למילוי שקעים ולפיסול הפנים. רדיאס מתאים באופן מיוחד למילוי של קמטים ושקעים עמוקים אשר כמעט בלתי אפשרי לטפל בהם עם חומרים אחרים.
  • מכיוון שההזרקה נעשית באמצעות מחטים דקות מאוד, המטופלים כמעט ואינם חשים כאב בזמן הטיפול.
  • רדיאס נחשב לחומר בטוח מאד, וכמעט ולא נרשמו לו תופעות לוואי ואינו גורם לאלרגיות בניגוד לחומרים אחרים.
  • רדיאס יכול לשמש כתחליף לניתוחי אף בזכות היכולות הפיסוליות שלו וכך הוא יכול להחליף ניתוחי אף.
  • החומר הינו חומר בטוח ולא מצריך מבחן רגישות מקדים אצל המטופל/ת. יש לחומר יכולת עמידות ארוכת טווח (שנתיים) מתפרק בתהליך טבעי.
  • החומר אינו מתקשה בפנים, מקנה מראה טבעי לחלוטין. יש לו מגע רך משום שהחומר מקבל את מאפייני הרקמה אליה הוזרק החומר.
  • החומר מעודד ייצור קלוגון ברקמה- העור נראה יותר יפה לאחר התהליך.

מהם האזורים בהם מוזרק רדיאס לפנים?

רדיאס מומלץ בעיקר למילוי של קמטים עמוקים: קמטים בין האף לפה, קמטים שנוצרים בזוויות הפה, אזור הסנטר, שקעים באזור הלחיים – מילוי של צלקות שנוצרו בעקבות פצעי אקנה, תיקון פגמים אסתטיים באף – פיסול זה יכול להחליף לפעמים ניתוח אף. בנוסף, רדיאס משמש לבנייה של רקמה חסרה בפנים כגון: קו לסת, סנטר, קמטים בצוואר, לחיים (אפקט הרמה) או מילוי רקות.

שיטת הרדמה

ההרדמה בתהליך הינה מקומית, מקלה מאוד על התהליך של ההזרקה, שאינו מורגש למעשה. ייתכנו מעט תחושות של נמלול באזור ההזרקה למשך כמה שעות או ימים. זו תגובה טבעית להזרקה והיא נעלמת.

מה העלות של הזרקת רדיאס?

טווח המחירים של זריקת רדיאס משתנה בהתאם למיקום בפנים והאם מדובר באזור אחד או במספר אזורים בפנים. כאשר מחשבים את עלות זריקת רדיאס, מחיר הזריקה יינתן ע"י רופא לאחר בדיקת אבחון קפדנית. העלות של זריקת רדיאס היא יקרה יותר מאשר חומרים ארוכים אך טווח ההשפעה שלה הוא לזמן ארוך הרבה יותר והיא מעולה לטיפול של מילוי קמטים עמוקים ופיסול הפנים.

לסיכום, הזרקת רדיאס הפכה בשנים האחרונות לטיפול שכיח בארץ ובעולם. – הטיפול בוצע בהצלחה רבה במיליוני אנשים מרוצים בכל רחבי העולם. אחד היתרונות החזקים של שימוש ברדיאס נובע מהעובדה שאין צורך בניתוח, אין צורך בזמן החלמה או התאוששות והתהליך פשוט לביצוע.

במידה ואת רוצה לשמוע עוד על רדיאס מחירים, שיטת הטיפול המומלצת, איך מתכוננים לניתוח, האם יש תופעות לוואי? או כל אינפורמציה אחרת בנושא זה, את מוזמנת לפנות אלינו לפגישת ייעוץ אישית ומקצועית. ד”ר וינברגר הינו מהמנתחים הפלסטיים הבכירים בישראל ובעל ניסיון של למעלה משלושים שנה. ד"ר וינברגר הינו מנתח פלסטי בעל ניסיון רב שמתמחה במגוון גדול מאוד של סוגים שונים של טיפולים חדשניים המשפרים באופן דרסטי את מראה הפנים, הגוף והחזה. בשיחה זו תוכלי להתרשם מעבודתו הייחודית, יחסו הנעים והאנושי של ד"ר וינברגר. לקבלת מידע נוסף את מוזמנת להתקשר לטלפון: 077-2309324 או צרו קשר כאן.

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​