• 077-2309324
  • רחוב הברזל 11 - ת"א, בנין B, קומה 1 - חדר 16

מתוך Telegraph: דרישה הולכת וגוברת להגדלת איבר המין הזכרי

בכתבה באתר טלגרף בריטניה מספרים על ד”ר רוברטו ויאל ואחיו התאום ד”ר מאוריציו ויאל, שהיו הראשונים להציע הגדלת איבר המין הזכרי. נתונים שפורסמו מוקדם יותר השנה מהאגודה הבינלאומית לכירורגיה פלסטית והאסתטית (ISAPS), הציעו כי למעלה מ -12 גברים בבריטניה עברו הליכים אלה רק ב -12 החודשים האחרונים, בעוד שגברים גרמנים עקפו את הדירוג העולמי עם 2786 הגדלות פין.

לחצו על התמונה על מנת לקרוא את הכתבה המלאה

ד”ר רוברטו יאל, שהקים את מרכז לונדון לכירורגיה אסתטית עם אחיו התאום, מאוריציו, בשנת 1990, אומר כי נתונים אלה נמוכים בהרבה מהמציאות, מכיוון שמספר המנתחים הפלסטיים בבריטניה אינם חברי ISAPS.

“בשנה האחרונה חלה עלייה של 20 אחוזים במספר הגברים שמגיעים אליי לכאן לניתוח” אומר ויאל, לאחר שהבוקר שלו היה מוקדש להפחתת הנפיחות סביב העיניים של מטופלת, ואחר הצהריים להארכה והרחבת איבר המין של גבר גרמני. המטופל הגרמני אמר כי הגודל הקטן של איבר מינו השפיע לא רק על חיי המין שלו, אלא גם על חייו החברתיים. הוא היה נבוך לפשוט את בגדיו בחדר הכושר ולא היה לו נוח גם במשתנה.

“בשבילי, בימינו, זה הליך סטנדרטי”, אומר ד”ר ויאל. “אני רואה את גברים בכל הגילאים, משנות העשרים לחייהם ועד לשנות השבעים לחייהם מכל תחומי החיים. בהשוואה לעבר, גברים היום יותר מודעים לאפשרות לעשות משהו כדי להגדיל את גודל הפין. הם יודעים על האפשרות להגדיל את איבר המין שלהם, הם כבר חיפשו באינטרנט, הם באים מוכנים”, מסביר ד”ר ויאל.

כמו כן, ד”ר ויאל מסביר כי כיום יש הרבה יותר פורנוגרפיה בסביבה. גברים משווים את עצמם עם גברים בתעשיית פורנו שיכולים ליצור תחושה של חוסר ביטחון. ד”ר ויאל מסביר כי ההליך הוא במידה רבה ללא כאבים – שבוע של מנוחה במיטה, פעילות מינימאלית, ולאחר חמישה שבועות ניתן לקיים יחסי מין. אחוז קטן של המטופלים  דורש טיפול נוסף, “ייתכן שיתפתח זיהום, פתיחה של הצלקות, היווצרות גושים קטנים, ספיגת שומן, אבל את כל זה ניתן לתקן”.  הגדלת איבר המין עוזרת לאנשים לשפר את הביטחון העצמי שלהם, כמו עם הגדלת חזה אצל נשים.

ד”ר אבישי וינברגר מבצע את הליך הגדלת איבר המין הזכרי במרפאתו על ידי עיבוי איבר המין באמצעות רקמת שומן, שהוא חומר שהגוף מכיר. את הטכניקה למד ד”ר וינברגר בפריז מהמנתח הפלסטי היהודי, ד”ר מארק אבוקסיס, ולדבריו יש לניתוח 80% הצלחה.
לכתבה שפורסמה באתר Telegraph בריטניה לחצו

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​