חומרי מילוי והזרקות

רבים חושבים בטעות כי תפקיד ההזרקה הוא במילוי קמטים ועיבוי או מילוי השפתיים, אך לא כך הדבר. מטרת ההזרקות בפנים היא במניעת תנועות השרירים אשר יוצרים את הקמטים. לפני טיפול רצוי לבדוק את ההיסטוריה הרפואית של הפציינט ולוודא כי לא קיימת אלרגיה לחומר. החומר משפיע רק אחרי יומיים שלושה אך כבר אחרי ההזרקה שמהולה בהרדמה מקומית ניתן לראות אפקט, המאפשר למטפל להעריך טוב יותר אילו שרירים טופלו.

הזרקות למילוי השפתיים תופסים תאוצה אצל נשים המעוניינות במניעת היווצרות קמטים ובשפתיים מלאות ובשרניות יותר.
על מנת להזריק מילוי לשפתיים מורחים ראשית משחה שמעניקה אלחוש. לאחר מכן מזריקים את חומר המילוי לקו הלבן, מה שיוצר מעט אי נוחות. ניתן למלא את השפתיים באמצעות חומצה אשר נמצאת בגוף ומוכרת על ידו.

 

השימוש בחומר ההזרקה נועד לשיפור הופעה חיצונית ולמנוע תנועת שרירים שיוצרת את הקמטים. החומר ממלא את תפקידו לתקופה שבין שלושה לשישה חודשים וחומצה מחזיקה מעמד עד כשנה.

הזרקות לפנים יכולות לגרום לשיפור ניכר במראה ולהוביל להצערת תווי פנים. הטיפול מוכיח יעילות לטיפולים אסתטיים מגוונים. מדובר בטיפול מהיר הנמשך כעשר דקות, יותר קצר מפגישת הייעוץ עם הרופא. מומלץ להימנע מפעילות מאומצת ביום שלאחר ההזרקה ואת תוצאות הטיפול רואים לאח מספר ימים.

הזרקת שומן עצמי לאזורים אותם רוצים מטופלים 'למלא', הפכה בשנים האחרונות לטיפול פופולרי ולדרך הטבעית ביותר עבור גוף האדם, לשיפור המראה.

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית – היא חומר מילוי, המעניק נפח לפנים ולמילוי קמטים הנוצרים בעקבות הגיל.
חומצה הילארונית היא חומר טבעי מגוף המטופל- למעשה בגוף אדם השוקל בממוצע 70 ק"ג- הוא מכיל בתוך גופו כ15 גרם של היאלורונן, כשליש מכמות זו קיימת בחלופה (של פירוק ויצירה מחדש) מתמדת.

האזורים הנפוצים למילוי חומצה היאלורונית

ניתן בעזרתה למלא שפתיים, לחיים, תיקוני אף, חידוד קו לסת, רכות, מריוטות (הקמטים הצדדיים בין הסנטר לפה), נזולביאל (הקמט בין האף לשפה העליונה), שקעים מתחת לעיניים, סנטר ועוד…
הגילאים הנפוצים הם החל מגיל 20 ומעלה.

כיצד מתבצעת הזרקת חומצה היאלורונית

הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית, או בקרם מאלחש- אמלה. מחטאים את אזור ההזרקה באלכוהול, מזריקים לאט לאזור המבוקש כדי להפחית כאב. ההזרקה מבוצעת על ידי מחטים עדינות, או בקנולות.

החומצה נשארת באזור הטיפול כ12 חודשים, משך הזמן משתנה מאזור לאזור- לעיתים החומצה נשארת למשך זמן רב יותר, זה תלוי בקצב שהחומר מתפרק. ככל שהחומר סמיך יותר, כך מתפרק יותר לאט. כשההזרקה מתבצעת במקום שיש הרבה תנועה כמו למשל בשפתיים, החומר מתפרק מהר יותר.

ניתן להתרשם בתוצאות במידי, אף תוך כדי ההזרקה, ניתן להחליט יחד עם הרופא אם התוצאה היא רצויה או אם יש מקום להזרקה נוספת אפילו באותו הטיפול.

סוגי חומצות היאלורוניות:

קיימות חומצות היאלורוניות בעלות סמיכות שונה, הרופא בזמן הייעוץ מסביר למטופל איזה סמיכות מתאימה לו ובאיזה אזור.

הגדלת שפתיים
  • חומצה קשיחה – בד"כ למתן נפח לאזור לחיים.
  • חומצה בינונית –  בד"כ לאזורים עדינים כמו שקעים שמפרידים בין הלחי לשפה.
  • חומצה רכה – מתאימה לאזור סביב הפה והעיניים.
  • חומצה סקין בוסטר- skin booster  – חומר שלא נותן נפח, יש בו קולוגן ולחות לעור.

מהו טיפול הסקולפטרה וכיצד הוא עובד?

חומר הסקולפטרה (שמגיע מהמילה האנגלית Sculpter – פיסול), כבר משמש שנים רבות לעיבוי ומיצוק עור הפנים בארה"ב, שם הוא גם מיוצר ואושר לשימוש על ידי ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי). מדובר בחומר מילוי ביולוגי מסוג חומצה פולי-לקטית (PLLA), וביכולתו לסייע ליצור קולגן (חלבון הגוף) על ידי תגובה רקמתית ותאית באיזורים המוזרקים.
החומצה הפולי-לקטית נמצאת בשימוש רחב בעולם הרפואה האסתטית במגוון חומרי מילוי וידועה כבטוחה, שכן היא בנויה מתרכובת, שנמצאת באופן טבעי בגוף ומתאימה לשימוש עבור כל סוגי העור.
הסקולפטרה נספגת בגוף בצורה טבעית ותוצאותיה והשפעתה על העור יכולים להימשך כשנתיים ועל כן נחשבת מומלצת במיוחד לאלו המעדיפים טיפול שהאפקט שלו הוא ארוך טווח, הרבה יותר מחומצה היאלרונית, למשל, שהאפקט שלה נמשך כמחצית מהזמן (כשנה). לא רק זאת – את האפקט של הסקולפטרה ניתן לראות כבר לאחר הטיפול הראשון.

אנו מציעים את הטיפול במרפאה שלנו בעיקר לאלה המגיעים עם רצון לשפר את מרקם העור ווהאלסטיות – שבמשך השנים מאבדים את חיוניותם, זאת מכיוון שייצור סיבי הקולגן בעור יורד עם הזמן, מה שגורם לו לאבד את המוצקות ואת הנפח בעור.

הזרקת חומצה היאלורונית לא מפתחת תהליך דחייה או אלרגיה, החומר מתקלה בעצמו במשך הזמן, בניגוד לסיליקון שעלול לפתח דחייה ולא נספג, וייתכן וגורם גם לזיהומים.

ייתכן ויהיו שטפי דם קלים, חזרה מיידית לפעילות יום יומית לאחר טיפול ההזרקה.

הזרקת הבוטוקס משתקת את השריר, לעומת זאת החומצה הילארונית ממלאת את הנפח בקמטים.
בוטוקס עובד על השרירים בלבד, ובעצם מרפה את השריר שבו נוצר הקמט, כתוצאה מהפעולה היום יומית של השרירים, בכל המקומות שאין נפח, הבוטוקס לא יכול לעזור.

הזרקת חומר ELLANSE – אלנסה

היכנסו לקישור לקריאת מידע על הזרקת אלנסה

המלצה של לקוחה על ד"ר אבישי וינברגר לאחר הזרקת חומר אלנסה:

רוצה להמליץ על האמן ד"ר אבישי וינברגר- הידיים שלו יחד עם החומר אלנסה יוצא מושלם!!!

לאחר טיפולים בחומרים שונים: חומצה היאלורונית, מזוטרפיה ואפילו שומן האלנסה נתן את התוצאה הטובה ביותר.

העור נראה מלא ברק כמו של צעירה בת 20 יש לו את הנפח במקומות הנכונים בזכות הידיים של ד"ר וינברגר.

לסיכום מומלץ מאד להצעיר את הפנים אצל ד"ר וינברגר האמן עם המילוי אלנסה!!!

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​