הסרת קמטים

האם אתם מרגישים שככל שהזמן עובר, המראה החיצוני שלכם מתבגר גם כן? כיום ניתן לטפל בקמטים אשר מתחילים להתרבות עם השנים. למרות שהקמטים הם עדות לתהליך ההזדקנות הטבעי של העור, מטופלים רבים שואפים לשפר את המראה של פניהם על ידי פרוצדורות ניתוחיות או קוסמטיות.

למעשה, לא ניתן להעלים קמטים באופן מוחלט, אך באמצעות גישות טיפוליות שונות ניתן לשפר את המראה ולבצע הסרת קמטים. הגישות נקבעות על פי סוג הקמט ומיקומו באיזור הפנים:

  • מתיחת פנים – ניתוח מתיחת פנים משפר בצורה ניכרת את מראה הפנים ומסייע לעור פנים חלק יותר ולצוואר מידלדל. במסגרת מתיחת פנים מרימים את השרירים בפנים ומותחים אותם, מוסיפים נפח ולאחר מכן מסירים את העור ההודף ומהדקים את הדפנות.
  • שיפור קו הלסת – הליך זה נועד על מנת לשפר את הזווית שבין הסנטר לצוואר ולשפר מצב של עור מידלדל וסנטר כפול.
  • הרמת עפעפיים – שרירי העפעפיים הם הראשונים לצנוח ונחשבים לאחד הגורמים המרכזיים שאחראים למראה עייף ומבוגר. במסגרת ההליך מסירים עור עודף מהעפעף ולאחר מכן מעצבים את השומן שמתחתיו ומחזקים את השרירים.
  • מילוי שומן וחומצה היאלורנית – הזרקות שומן עצמי וחומרי מילוי שונים כמו חומצה היאלורנית, מאפשרים למלא את הקמטים ולשפר את המראה שנוצר בעקבותיהם. בידיים המתאימות, ניתן להגיע לתוצאות יפות מאוד בהזרקת שומן.
  • בוטוקס – הזרקת בוטוקס היא הזרקה פופולארית אשר מטרתה היא לא למלא את הקמט, אלא למנוע תנועת שרירים שיוצרת את הקמט ואת העמקתו.

אמצעים אלו ועוד ניתן למצוא במרפאתו של ד"ר אבישי וינברגר. טיפולים שנועדו להשפיע על מראה הפנים ולהוביל להסרת קמטים, מעניקים שיפור משמעותי, הן במראה החיצוני והן בדימוי העצמי.

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​