עיצוב ירכיים

ד"ר אבישי וינברגר בעל ניסיון עשיר בתחום הכירורגיה הפלסטית: שאיבות שומן, עיצוב ירכיים ועיצוב גוף – בטיפולים מדויקים, בטוחים, בלי סיבוכים ועם תוצאות מוכחות. שאיבת שומן בדרכיה השונות הנה אחת הטכניקות המודרניות לעיצוב הגוף בכלל ובירכיים בפרט.

טכניקה זו צברה פופולאריות רבה, עקב ההליך הפשוט והקצר שצריך לעבור על מנת להגיע לתוצאות רצויות. רוב המטופלות מגיעות אלינו בעקבות בעיה המכונה "מכנסי הרוכבים" – המתארת מצב בו קפלי שומן מתרכזים סביב הירכיים.

תהליך הניתוח של עיצוב יריכיים

הגישה הטיפולית באזור זה מתבצעת דרך פתחים קטנים שאנו יוצרים באזור הכפל התת עכוזי ומוסתר בדר"כ היטב לאחר התערבות קוסמטית. המשאבה מוכנסת לאזור הירכיים הפנימיים דרך פתח קטנטן בשיפולי הבטן או מהאזור התת עכוזי.

כמויות השומן היוצאות באזור הירכיים הנן מוגבלות מאד ותפקיד השאיבה שם הוא יותר להדק את העור הנפול לירך לאחר סילוק הכמות הקטנה יחסית של השומן שנמצא שם. דוגמא נוספת בה שאיבה של שומן מהגוף חשובה וקריטית היא בניתוח של הגדלת איבר המין הזכרי אך התפקיד הוא שונה.

לפרטים נוספים על הליך עיצוב ירכיים פנו אלינו למספר טלפון 077-9977761 וקבלו ייעוץ מקצועי המתבצע על ידי המנתח עצמו – אבישי וינברגר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​