אודות

ד"ר וינברגר, מהמנתחים הפלסטיים הוותיקים והבכירים בישראל, נולד בחיפה והוא בוגר ביה"ס לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים.

במשך למעלה משלושה עשורים ד"ר אבישי וינברגר מנתח פלסטי בבתי חולים ציבוריים ופרטיים ובעל ניסיון עשיר במגוון ניתוחים של כירורגיה פלסטית. במקביל, הוא תורם מזמנו ומכישוריו ברפואה הקהילתית באזור שרון ושומרון. במהלך השנים ניתח אלפי אנשים והתמודדת עם מגוון עצום של מקרים רפואיים. בנוסף, ביצע ניתוחים וטיפולים גם ברחבי העולם – בעיקר בסין ובברזיל.

כחבר איגוד הכירורגים וחבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, הוא מזדמן להשתתף באופן קבוע בכנסים מקצועיים ברחבי העולם, ומתראיין באופן תדיר באמצעי התקשורת הישראלית. ד"ר אבישי וינברגר הנו מנתח פלסטי בעל ניסיון שמתמחה במגוון רחב מאוד של טיפולים חדשניים המשפרים באופן משמעותי את מראה הפנים, הגוף והחזה.

ד"ר אבישי וינברגר: "תחום הפלסטיקה האסתטית הפך בשנים האחרונות לפופולרי בקרב כל שכבות האוכלוסיה בישראל. למנתחים הפלסטים הישראלים יצא מוניטין בינלאומי בתחום הרפואה האסתטית, ויש לי את הכבוד והעונג להיות חלק מקהילה זו"

להלן מגוון טיפולים עיקריים בהם מתמחה ד"ר אבישי וינברגר:

הגדלת חזה ברזילאית – ניתוח הגדלת חזה שני רק לניתוח אף מבחינת השכיחות שלו. עד היום בוצעו בעולם המערבי למעלה מ- 20 מיליון ניתוחי הגדלת חזה. אבישי וינברגר מתמחה בהגדלת חזה ברזילאית אשר מתבצעת באמצעות פתח קטן בלבד, מה שנחשב לניתוח בגישה פולשנית זעירה וכן מאפשר לחשוף את הצד מכל צדדיו ללא צלקות נראות לעין.
ניתוחי חזה לגברים – אחת מהתופעות הידועות שקורות בגיל ההתבגרות היא הגניקומסטיה- הגדלת שד אצל גבר, שנובעת משינוי הורמונלי. ד"ר אבישי וינברגר מבצע ניתוח פלסטי אשר מתקן זאת באמצעות חתך קטן ברוחב מספר מ"מ באזור בית החזה הצדדי, שדרכו נכנסים פנימה ושואבים את רקמת השד והרקמה השומנית.
מתיחת פנים – ניתוח מתיחת פנים משפר בצורה ניכרת את מראה הפנים ומסייע לעור פנים חלק יותר ולצוואר מידלדל. במסגרת מתיחת פנים מרימים את השרירים בפנים ומותחים אותם, מוסיפים נפח ולאחר מכן מסירים את העור ההודף ומהדקים את הדפנות.
מילוי שומן וחומצה היאלורנית – הזרקות שומן עצמי וחומרי מילוי שונים כמו חומצה היאלורנית, מאפשרים למלא את הקמטים ולשפר את המראה שנוצר בעקבותיהם. בידיים המתאימות, ניתן להגיע לתוצאות יפות מאוד בהזרקת שומן.
שיפור קו הלסת – הליך זה נועד על מנת לשפר את הזווית שבין הסנטר לצוואר ולשפר מצב של עור מידלדל וסנטר כפול.
מתיחת בטן – הניתוח מיועד למי שסובל מבטן צונחת ועודף עור בכל הרמות. המטרה בניתוח מתיחת בטן היא למתוח את חלקי העור העודפים במטרה להחזיר את המראה האלסטי לבטן שצנחה.

רוצים להכיר טוב יותר את המנתח הפלסטי ד״ר אבישי וינברגר? צפו בסרטון שלפניכם:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​