לתמונות "לפני אחרי" נוספות של ניתוח הסרת סנטר כפול – לחצו כאן.

ניתוח שאיבת שומן מהסנטר מסייע לנשים וגברים רבים לקבל מראה צעיר ורענן יותר, לו הם כל כך מייחלים. הוא מבוצע על מנת להסיר עודפי שומן שמתבטאים במראה נפול ולא אסתטי (סנטר כפול). לאחר הניתוח וסיום תקופת ההתאוששות הסנטר מקבל מראה מעוצב ונקי יותר.

איך מתבצע הניתוח?

ההליך מתבצע באמצעות חתך זעיר שמתבצע מתחת לסנטר, דרך החתך המנתח מחדיר צינורית אשר מפרקת את השומן ושואבת את השומן העודף, שנמצא מתחת לעור והרקמות התת עוריות. כך למעשה ממגר המנתח את מראה הסנטר הכפול וקווי השרטוט הטבעיים של הסנטר תופסים את מקומו.

יצירת החתך, החדרת הצינורית ושאיבת השומן, אורכים כחצי שעב בלבד, הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית. לאחר מכן המנתח מצמיד תחבושת אלסטית וכרית תמיכה לסנטר, למחר כבר ניתן להסיר את התחבושת ולחדש את החבישה בשבועיים הראשונים שלאחר הניתוח.

חודש וחצי אל שמאל- עיצוב קו לסת,סנטר וצווארהתאוששות מניתוח שאיבת שומן מהסנטר

הסרת סנטר כפול מתבצעת דרך חתך קטן, מה שמצמצם את רמת הפולשנות והאפשרויות לזיהום. לאחר הניתוח המנתח מבצע תפרים או משאיר את הפצע פתוח (תלוי אם יש צורך בניקוז מוגבר של תכולת הפצע).

תקופת ההתאוששות קצרה ומאפשרת חזרה לשגרה תוך זמן קצר, חשוב להקפיד על היגיינה מקומית ולכסות את האזור החשוף, יש להמנע מפעילות מאומצת.

שמירה על התוצאות

חלק מתאי השומן נשארים בסנטר גם לאחר השאיבה, מחסור בתזונה ראויה ואי ביצוע של פעילות גופנית עלולים לגרום לתאי השומן שנותרו לצמוח ולגדול, לכן חשוב להקפיד על תזונה בריאה וספורט גם לאחר שאיבת השומן מהסנטר.

מידע נוסף מתוך הבלוג
ליצירת קשר מלאו את הטופס המצורף, או התקשרו: 077-9977-761