לתמונות "לפני אחרי" נוספות של לפני אחרי עיצוב קו לסת, סנטר וצוואר – לחצו כאן

 

עיצוב לסת וסנטר היא שיטה אשר מיועדת לצעירים וצעירות (בד"כ עד גיל 40 או בעלי עור עבה ולא מדולדל), בעלי סנטר שמוט או סנטר כפול. עד היום אנשים רבים לא העיזו לחשוב על התיקון בגלל נושא הצלקות, אך טכניקה זו משלבת מיעוט צלקות. שיטה זו מעניקה תוצאות סופיות, מעט פחות דרמטיות בהשוואה לשיטה הקלאסית, ואולם מטפלת בדרך כלל בסוג שונה של בעיית עיצוב הפנים.

הפתרון הזה, שמציגה הרפואה האסתטית מאפשר למעשה לעצב את הפנים מחדש, כולל מתיחת צוואר, ללא ניתוח. ד"ר וינברגר עושה שימוש בחומצה היאלורונית, שבאמצעותם ניתן להרים את עצמות הלחיים, למלא את השקעים בפנים ולמעשה לשחזר ולהבהיר את קו הלסת.

איך מתבצע טיפול הדגשת ושחזור קו הלסת?

דרך חתך קטן באזור שמתחת לסנטר, באזור הלסת התחתונה והצוואר מתבצעת שאיבת שומן. לאחר שאיבת השומן מתבצע הידוק השרירים של "רצפת הפה", כך שאזור הלסת התחתונה מתחזק ונעשה ישר ומהוקצע. עודף העור מטופל ע"י "פילינג פנימי" אשר מתבצע ע"י "חימום" מדויק ומהיר של העור בצידו הפנימי, מה שגורם לו להתכווץ להתהדק על המבנה של העצם (הלסת ועצמות הפנים) וכך מתקבלות פנים מחוטבות והדוקות. החומר המוזרק לעצמות הלחיים מרים את עצם הלחי והופך אותה למודגשת. פעולה זו בעצם מרימה ומותחת את עור הפנים הנפול והופכת את העור למתוח וצעיר.

למי מתאים טיפול עיצוב קו לסת וסנטר?

הטיפול מתאים לטווח גילאים רחב, מצעירים בשנות ה-20 לחייהם וכלה במבוגרים בגילאי 40-50.

האם קיים שוני בטיפול בין מטופלים?

בהחלט, קיים שוני בין מבנה הלסתות של בני האדם. במקרה זה, ישנם כאלו שיזדקקו להזרקת חומרי מילוי באזורים נרחבים, וישנם כאלו שמעט חומרי מילוי יספיקו עבורם.

מהם היתרונות של טיפול הדגשת ושחזור קו הלסת?

  • מיעוט צלקות.
  • הטיפול מחזיק לזמן רב, כאשר בעתיד יהיה צורך בתחזוק בלבד ולא בביצוע מחדש של כל התהליך.
  • חזרה מהירה יותר לחיים רגילים, כאשר התוצאה הראשונית מושגת תוך מספר ימים.
  • תוצאה יותר טבעית ופחות מתוחה של עור הפנים.
  • הטיפול אורך מספר דקות בלבד.

האם התהליך כרוך בסיכונים?

חומצה היאלורונית שמשמשת לטיפול, הינה חומר טבעי, שנחשב לבטוח ויעיל בגוון טיפולים, ולא רק בשחזור קו הלסת. חומצה היאלרונית נכנסה לשימוש בעולם הרפואה האסתטית בשנות ה-2000 המוקדמות. לא יודע על תופעות לווי הנגרמות כתוצאה משימוש בחומר בטיפול זה והשימוש בו מאושר על ידי ה-FDA.

החלמה

המטופל/ת עובר/ת את התהליך בהרדמה מקומית תוך טשטוש ע"י רופא מרדים ולאחר מספר שעות משתחרר/ת מהמרפאה. ביקורת המרפאה מתרחשת למחרת הניתוח ולאחר מספר ימים ניתן לחזור לפעילות מתונה.

צפו בדר' וינברגר מסביר על הסרת סנטר כפול בערוץ 10:
אבישי וינברגר
עוד מהבלוג
ליצירת קשר מלאו את הטופס המצורף, או התקשרו: 077-9977-761