לתמונות "לפני אחרי" נוספות של ניתוח אף – לחצו כאן

מכיוון שהאף הוא איבר בולט ומשמעותי קשה למצוא אנשים שמרוצים ממראה האף שלהם. זוהי אחת מהסיבות בגללן ניתוח אף נחשב לאחד מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בכל שכבות האוכלוסייה – לנשים ולגברים כאחד.

ניתוח אף – אחד הניתוחים הנפוצים ביותר בעולם

מחייכת לפני אחרי - אביבית בר זוהרמדובר בניתוח נפוץ לתיקון פגמים אסתטיים בתוך חלל האף. זהו ניתוח סגור כשרוב החתכים הם פתוחים ונמצאים בחלל האף ולא ניתן לראות אותם. מטרת הניתוח היא לעצב אף טבעי וכדי להגיע לתוצאה הרצויה צריך להבין מה הפציינט רוצה, להציע לו תוצאה ריאלית ולמזג ביניהם – כי מה שטבעי לאחד לא בהכרח טבעי לאחר.

הגישה הניתוחית היא להיות שמרן ולא אגרסיבי מאחר וצריך לעשות כל מה שהכרחי על מנת להקנות לאף הופעה יפה מבלי לשבור או לחתוך יותר מדי. את הניתוח לא מומלץ לעשות לפני גיל 16.

טרם הכניסה לתהליך הניתוח יש לבדוק האם קיימת הפרעה בנשימה שלא קשורה למבנה האף, לבדוק האם ישנה הפרעה אלרגית או היסטוריה רפואית. חייבים להבין כי בניתוח אף יש מרכיב בריאותי הקשור לנשימה ופחות פן קוסמטי ואסתטי. במידה ואכן קיימת בעיה רפואית מתבצע הניתוח בשיתוף פעולה עם רופא אף אוזן גרון.

האזינו לד``ר אבישי וינברגר מסביר על ניתוח אף
אבישי וינברגר

איך מבצעים ניתוח אף?שבוע ימין - ניתוח אף

את הטיפול מבצעים בהרדמה מקומית ובמידה ובמהלך הניתוח נערכה שבירת אף, מגבסים את המקום לתקופה של בין 5-7 ימים. רצוי שלא לעסוק בפעילות ספורטיבית מאומצת לתקופה קצרה שלאחר הניתוח. משך זמן הניתוח הוא בין חצי שעה לשעה כאשר לאחר שבוע מורידים את הגבס. לאחר הניתוח לא חשים יותר מדי כאבים, במקרים מסוימים אקמול אחד עוזר להעלמת כאבים.

מה לגבי התוצאות?

את התוצאות ניתן לראות למחרת הניתוח כאשר לפעמים יש להישאר להשגחה ללילה אחד. הטיפול באף תורם לתוצאות יפות מאוד ומסייע להצערת הפנים גם אצל אוכלוסייה מבוגרת יותר. בניתוח קצר  – ניתן לשנות את הפנים למראה שחלמת עליו כל השנים.

מידע נוסף מהבלוג
ליצירת קשר מלאו את הטופס המצורף, או התקשרו: 077-9977-761