לתמונות "לפני אחרי" נוספות של הטיפול – לחצו כאן

ניתוח מתיחת פנים, המכונה לפעמים גם הצערת פנים, עושה פלאים לקמטים, לעור הפנים ולצוואר המידלדל. אם עד היום אפשר היה למלא קמטים באמצעות חומרי מילוי כמו סיליקון או בוטוקס, כיום אפשר לעשות זאת על ידי הזרקת שומן מהגוף.

ברחבי העולם קיימת עלייה במודעות לאסתטיקה ולטיפולים הפלסטיים השונים, בהתאם לכך עולה מספר המנותחים המבקשים לעבור מתיחת פנים. נוסף לכך, עם השנים גם יורד גילם של המנותחים ונראה כי יותר ויותר אנשים מבקשים להשאר צעירים, עוד לפני שבכלל הגיעו לגילאים מתקדמים.

מתיחת פנים – הליך הניתוח

ניתוח מתיחת פנים (Face Lift) הוא שם כוללני לקבוצת ניתוחים פלסטיים להצערת עור הפנים. הסיבות להתקמטות עור הפנים שונות ורבות, החל מהזדקנות טבעית של הגוף, דרך גורמים סביבתיים כגון זיהום אוויר או חשיפה מרובה לשמש, וכלה בגורמים התנהגותיים כמו עישון, תזונה לא נכונה ועוד. התקמטות העור מתחילה, בדרך כלל, בשנות ה-30, אך לא נהוג לבצע ניתוח מתיחת פנים לפני גיל 40.

הניתוח עצמו מורכב, לרוב, משלושה חלקים: הרמת השרירים בצוואר ובפנים ומתיחתם בכיוונים שונים, תוספת נפח באזורים עם צניחה של השומן שמתחת לעור (בעיקר באזור הלחיים ועצמות הפנים), ובסיום – הוצאת עתודות העור וסגירת החתכים על ידי תפרים דקים במיוחד הנמסים לאחר זמן מה מאליהם. זמן החלמה ממוצע מהטיפול נע בין שבוע לשלושה שבועות.

ניתוח הצערת פנים מקנה מראה מרענן וצעיר, לזמן של שנים רבות. דוקטור אבישי וינברגר, מומחה בביצוע ניתוחים אסתטיים,  מוסיף וממליץ להמנע מחשיפת יתר לשמש ומעישון, על מנת לשמור על התוצאות המתקבלות למשך כמה שיותר זמן.

צפו בדר' אבישי וינברגר בתוכנית ``המועדון`` מסביר על הניתוח:
אבישי וינברגר
מידע נוסף מהבלוג
ליצירת קשר מלאו את הטופס המצורף, או התקשרו: 077-9977-761