לצפייה בתמונות נוספות של טיפולי הרמת פנים לחצו כאן

 

הרמת פנים היא טיפול שהתפתח על ידי כל הפלסטיקאים ומהווה פיתרון מתאים למי שמבקש להרים את הפנים ולהחזיר את האיברים למקומם הטבעי. למעשה, הפנים נופלות כלפי מטה עם הגיל ויש צורך לשים חזרה את האיברים במקומם, מה שניתן לעשות ללא מתיחה.

רק חלק מהמנתחים נוהגים להרים גם את הלחי כחלק מהתהליך. יותר ויותר מטופלים, נשים וגברים כאחד, מבקשים להרים ולמלא את הלחי הקשה אשר נמצאת מתחת לעפעף ו"נופלת" בגיל יחסית צעיר. היום ניתן לעשות זאת, כולל גם הליך של הצערת פנים, ללא ביצוע של מתיחת פנים, דרך חתך זעיר שבקושי מותיר צלקת. ההרמה מאפשרת החזרה של רקמת הלחי לאזור המקורי שלה.

הרמת פנים – טכניקות למילוי לחיים

חלק גדול מאנשי המקצוע המתעסקים באסתטיקה רפואית נוהגים להציע למטופליהם פתרון שעיקרו בהזרקה של חומרי מילוי שונים, דוגמת החומצה ההיאלורונית אל הלחי, וזאת בהליך שמתבצע על שולחנו של איש המקצוע במשרד ולא בסביבה סטרילית של חדר ניתוח.

עם זאת, הבעיה הגדולה ביותר בטיפול מסוג זה היא שמדובר על פתרון זמני ולא קבוע, אשר מחייב חזרה על הליך יקר למדי בתדירות קבועה של בין שמונה חודשים לשנה. כמו כן, הרמת פנים מלווה לעיתים גם בהרמת הגבה, על ידי שחרור והרמה של המצח וממקמים אותו באיזור יותר גבוה.

צפו בדר' וינברגר מסביר על תהליך למראה פנים צעיר ורענן:
אבישי וינברגר
מידע נוסף מהבלוג
ליצירת קשר מלאו את הטופס המצורף, או התקשרו: 077-9977-761