לצפייה בתמונות נוספות של לפני ואחרי ניתוחי עפעפיים לחצו כאן

שרירי העפעפיים הם הראשונים לצנוח בפנים ולכן ניתוח הרמת עפעפיים הוא אחד הניתוחים הנפוצים כיום אצל נשים וגברים כאחד והמוביל בהקניית מראה רענן וצעיר יותר בפנים.

עם השנים הפנים עוברות שינויים רבים כאשר שרירי העפעפיים הם הראשונים לצנוח, מה שמשפיע לרוב לרעה על הראייה. ניתוחי עפעפיים עליונות ותחתונות הם ניתוחים קלאסיים, כאשר אל כל אחד מהעפעפיים מתייחסים בדרך שונה. בניתוח של עפעפיים עליונות. לעיתים, ישנן בעיות של עיניים שקועות ואז אותן ממלאים בשומן.

לעומת זאת, עפעפיים תחתונות יהיו נפוחות משומן שנופל מתוך ארובת העין ובולט החוצה. הרקמה שאוחזת את השומן מתרופפת כחלק מנזקי ההזדקנות ואז מסלקים את השומן ודרך אותו חתך אף מרימים את הלחי, מה שמקנה מראה פנים צעיר יותר.

לאחר הניתוח תוכלו לקבל איכות חיים גבוהה יותר ומראה צעיר ורענן. ניתוחי עפעפיים הינם פשוטים יחסית לניתוחים אחרים, לא אורכים זמן רב וכיום הם בין הניתוחים השכיחים ביותר שקיימים בתחום האסתטיקה. עם זאת, יש לזכור כי טיפול בעיניים מחייב זהירות יתרה ויחס בהתאם.

ניתוח הרמת עפעפיים ניתן לעשות בעפעף העליון, התחתון או שניהם יחד, הכל לפי מצב הפציינט. בתחילת הניתוח מבצעים חתך עדיך עדין בקפל העפעף העליון על מנת להסיר עור עודף מהעפעף, לאחר מכן מעצבים את השומן שתחתיו ומחזקים את שריר העפעף במידת הצורך.

במספר מקרים אפשר לבצע הרמת גבות תוך שימוש באותו חתך בקפל העפעף, חתכים מעל הגבה או בקו השיער. הניתוח מבוצע תחת הרדמה מקומית ואורך כשעה. את התפרים מסירים לאחר כשבוע ובהדרגה חוזרים לפעילות שגרתית.

האזינו לד``ר אבישי וינברגר מדבר על ניתוחי עפעפיים ברשת א':
הרמת עפעפיים
מידע נוסף מהבלוג
ליצירת קשר מלאו את הטופס המצורף, או התקשרו: 077-9977-761