עם השנים קיימת נפילה טבעית של עור הפנים. העור מאבד מהאלסטיות והפנים מקבלות מראה מבוגר יותר. כיום, ישנן טכניקות רבות להתמודד עם התופעה, לפיסול פנים וליצירת מראה פנים צעיר ורענן.

לרוב, נפילת לחיים המקנים מראה פנים מבוגר נגרם כתוצאה מאיבוד רקמות אשר תומכות בעור הפנים, באזור הלחיים הפנימיות משני צידי האף, לכן מתקבלת שקיעת עור הפנים. קיימות טכניקות רבות לטיפול במראה לחיים נפולות. ראשית מבצעים שיחת היכרות עם המטופל ועורכים תיאום ציפיות הדדי בטרם ניגשים למלאכה. יש להעניק ללקוח שירות מקצועי איכותי ומגוון החל מהרגע הראשון.

לחצו להגדלה לצפייה בתמונה בגודל מלא לפני ואחרי הטיפול:

metihat-panim

טכניקות בטיפול הרמת לחיים

טכניקה בולטת לטיפול בהרמת לחיים היא הזרקת שומן על שם סיד קולמן. שיטת טיפול המתבצעת בתנאים של חדר ניתוח והיתרון הברור שלה בכך שהשומן נשאר שם לכל החיים מבלי להגיע לביקורים חוזרים ונשנים אצל המטפל הפלסטי. טיפול נוסף הוא הזרקת חומרי מילוי שונים כמו חומצה היאלרונית אל הלחי, אך מאחר ומדובר בפתרון זמני, המחייב חזרה בתדירות של בין שמונה חודשים לשנה, הוא לא פופולרי במיוחד.

בשיטה הכירורגית מבצעים חתך קטן, מרימים את הלחי ומקבעים אותה לעצם. השיטה דורשת תנאים של חדר ניתוח ומבוצעת לרוב בהרדמה כללית או מקומית. מתקבלות תוצאות ארוכות טווח ובמקביל קיימת טכניקה המשלבת אלמנטים מכל השיטות עליהם הרחבנו.

כאשר מבצעים הרמת לחיים יש לוודא כי לאחר שערכתם תיאום ציפיות עם הרופא, הגעתם למסקנה איזה סוג טיפול מתאים לכם יותר. מדובר בטיפול נפוץ לפיסול פנים.

האזינו לד``ר אבישי וינברגר מסביר ברשת א' על הרמת פנים,לחיים ועפעפיים
הרמת פנים
עוד מהבלוג
ליצירת קשר מלאו את הטופס המצורף, או התקשרו: 077-9977-761