לתמונות "לפני אחרי" נוספות של הזרקות שומן ומילוי – לחצו כאן
 

ד"ר אבישי וינברגר הוא אחד המומחים המוכרים בישראל לשימוש בטכניקה המיוחדת אותה פיתח הפלסטיקאי סיד קולמן – למילוי קמטים בפנים על ידי שומן עצמי. הטכניקה הזו הוכיחה את עצמה במאות טיפולים שהחזירו לפנים את המראה הצעיר והרענן. 

הצערת הפנים על ידי הזרקת שומן עצמי – טכניקה אשר צוברת תאוצה ברחבי העולם ובישראל בפרט

צוברת תאוצה ונחשבת למאוד אטרקטיבית כיום - הזרקת שומן

צוברת תאוצה ונחשבת למאוד אטרקטיבית כיום – הזרקת שומן

הפופולריות של טכניקת מילוי ועיצוב הפנים בעזרת הזרקת שומן צוברת תאוצה ונחשבת למאוד אטרקטיבית כיום. מהות הטיפול היא הזרקת כמויות זעירות של שומן אל תעלות קטנות שנוצרו על ידי המחט שבעזרתה מזריקים את השומן, אותו לא ניתן לשאוב חזרה. *הזרקת שומן רק בחלל אחד לא הייתה מאפשרת לו להיקלט בגלל שאספקת הדם לא הייתה מלאה.

עדיף להזריק מעט ובצורה מדויקת מאשר להזריק יותר מהנדרש ולנסות ולהמיס את היתר באמצעות גלי רדיו. הטכניקה היא מתוחכמת אבל במהותה פשוטה מאוד: נטילת שומן ממקום אחד בגוף והעברתו למקום אחר בגוף בו חסר שומן.

האזור ממנו נלקח השומן הוא בדרך כלל דופן הבטן, או הירכיים משם לוקחים כ-200-100 cc של שומן. הזרקת השומן יכולה להתבצע בכל מקום בגוף, אך נהוג לבצע אותה בעיקר באיזור השפתיים, העפעפיים והלחיים.

בידיים המתאימות, ניתן להגיע לתוצאות יפות מאוד בהזרקת שומן עצמי, הנחשב לחומר נפלא למילוי שפתיים מכיוון שהוא רך והוא חלק מתאי הגוף שמקבל את ההשתלה. ייתכן וקיימים חומרים נמסים טובים נוספים, אך הם שורדים לטווח קצר יותר.

הליך הטיפול בהזרקות מילוי שומן עצמי

שמאל חודש - הזרקת מילויבתחילת הטיפול מוציאים את השומן מהגוף כאשר המטופל מטושטש מעט מההרדמה המקומית. לאחר מכן מטפלים בשומן ומזככים אותו, ולאחר כשעה-שעה וחצי מזריקים את השומן לאזור אותו רוצים לעצב. את הזרקת השומן מבצעים על ידי טכניקה הנקראת תעלות. בטכניקה זו מזריקים כמויות קטנות של שומן להרבה מאוד תעלות באזור הרצוי, וכך תאי השומן המוזרקים יקבלו את הדם לו הם זקוקים וגם לא יזוזו ממקומם.

השומן שמוזרק מוכר על ידי הגוף מאחר והוא מאותו אדם ולכן כמעט אין אפשרות שהשומן הזה יידחה. עם זאת, ישנם מקרים מעטים (כ-15%) בהם השומן המושתל לא נקלט. שומן אשר לא נקלט באזור בו הושתל (ושאינו מקבל אספקת דם) יחזור וייספג בגוף וינדוד לאזורי גוף אחרים. כאשר השומן כן נקלט בגוף הוא נשאר שם לתמיד.

משך הטיפול:

שלושה ימים קדמי - הזרקת מילויהזרקת שומן אורכת לרוב בין שעה לשתיים ובמהלך טיפול של הזרקת 1 סמ"ק לפנים יש להכניס ולהוציא את המזרק במהירות ובזהירות. מדובר על בין 100-150 תנועות כאשר המזרק נמצא בתוך הרקמה.

צפו בד''ר אבישי וינברגר מסביר על הטכניקה החדשנית של הזרקות שומן:
הזרקות שומן למראה פנים צעיר ורענן
מידע נוסף מהבלוג
ליצירת קשר מלאו את הטופס המצורף, או התקשרו: 077-9977-761