לתמונות "לפני אחרי" נוספות של הזרקת שומן, מילוי ועיבוי – לחצו כאן

רבים חושבים בטעות כי תפקיד ההזרקה הוא במילוי קמטים ועיבוי או מילוי השפתיים, אך לא כך הדבר. מטרת ההזרקות היא במניעת תנועות השרירים אשר יוצרים את הקמטים. לפני טיפול רצוי לבדוק את ההיסטוריה הרפואית של הפציינט ולוודא כי לא קיימת אלרגיה לחומר. החומר משפיע רק אחרי יומיים שלושה אך כבר אחרי ההזרקה שמהולה בהרדמה מקומית ניתן לראות אפקט, המאפשר למטפל להעריך טוב יותר אילו שרירים טופלו.

הזרקות למילוי השפתיים תופסים תאוצה אצל נשים המעוניינות במניעת היווצרות קמטים ובשפתיים מלאות ובשרניות יותר.

על מנת להזריק מילוי לשפתיים מורחים ראשית משחה שמעניקה אלחוש. לאחר מכן מזריקים את חומר המילוי לקו הלבן, מה שיוצר מעט אי נוחות. ניתן למלא את השפתיים באמצעות חומצה אשר נמצאת בגוף ומוכרת על ידו.

השימוש בחומר ההזרקה נועד לשיפור הופעה חיצונית ולמנוע תנועת שרירים שיוצרת את הקמטים. החומר ממלא את תפקידו לתקופה שבין שלושה לשישה חודשים וחומצה מחזיקה מעמד עד כשנה.

הזרקות יכולות לגרום לשיפור ניכר במראה ולהוביל להצערת תווי פנים. הטיפול מוכיח יעילות לטיפולים אסתטיים מגוונים. מדובר בטיפול מהיר הנמשך כעשר דקות, יותר קצר מפגישת הייעוץ עם הרופא. מומלץ להימנע מפעילות מאומצת ביום שלאחר ההזרקה ואת תוצאות הטיפול רואים לאח מספר ימים.

הזרקת שומן עצמי לאזורים אותם רוצים מטופלים 'למלא', הפכה בשנים האחרונות לטיפול פופולרי ולדרך הטבעית ביותר עבור גוף האדם, לשיפור המראה.

צפו בד``ר אבישי וינברגר מסביר על הזרקות ומילוי שפתיים:
אבישי וינברגר
מידע נוסף מהבלוג
ליצירת קשר מלאו את הטופס המצורף, או התקשרו: 077-9977-761