לתמונות "לפני אחרי" נוספות של עיצוב הגוף – לחצו כאן

 

ד"ר אבישי וינברגר בעל ניסיון עשיר בתחום הכירורגיה הפלסטית: שאיבות שומן, עיצוב ירכיים ועיצוב גוף – בטיפולים מדויקים, בטוחים, בלי סיבוכים ועם תוצאות מוכחות. שאיבת שומן בדרכיה השונות הנה אחת הטכניקות המודרניות לעיצוב הגוף בכלל ובירכיים בפרט.

טכניקה זו צברה פופולאריות רבה, עקב ההליך הפשוט והקצר שצריך לעבור על מנת להגיע לתוצאות רצויות. רוב המטופלות מגיעות אלינו בעקבות בעיה המכונה "מכנסי הרוכבים" – המתארת מצב בו קפלי שומן מתרכזים סביב הירכיים.

עיצוב ירכיים – תהליך הניתוח

איך מתבצע הניתוח?

הגישה הטיפולית באזור זה מתבצעת דרך פתחים קטנים שאנו יוצרים באזור הכפל התת עכוזי ומוסתר בדר"כ היטב לאחר התערבות קוסמטית. המשאבה מוכנסת לאזור הירכיים הפנימיים דרך פתח קטנטן בשיפולי הבטן או מהאזור התת עכוזי.

כמויות השומן היוצאות באזור הירכיים הנן מוגבלות מאד ותפקיד השאיבה שם הוא יותר להדק את העור הנפול לירך לאחר סילוק הכמות הקטנה יחסית של השומן שנמצא שם. דוגמא נוספת בה שאיבה של שומן מהגוף חשובה וקריטית היא בניתוח של הגדלת איבר המין הזכרי אך התפקיד הוא שונה.

האם הליך דורש הרדמה?

הטיפול מתבצע בד"כ באלחוש מקומי או אזורי, כאשר המטופל/ת נמצאת בשכיבה נינוחה על הבטן או הגב.

השומן אשר "נשאב" מהאזורים האלה נותן שיפור מיידי. ברצוני לציין כי במקרים בהם מדובר בנשים מחוטבות (לא בעלות משקל עודף) לעיתים – התוצאה הסופית מתעכבת, עקב ירידה הדרגתית של הנפיחויות לאחר ההתערבות.

מהו זמן ההחלמה וההתאוששות?

הדבקת העור אורכת מספר שבועות. כמות שומן גדולה שמסולקת מאזור "מכנסי הרוכבים" נותנת תוצאה מרשימה כבר מההתחלה – תוצאה שהולכת ומשתפרת בדר"כ עם הזמן.

לעיתים קרובות יש צורך לשפר את מבנה ה"ישבן" ע"י חיטובו ו"עגלולו" וזאת – על ידי שאיבה עדינה של שומן באזור החלק התחתון והמרכזי של העכוזים – משני הצדדים, וכן באזור החלקים החיצוניים הגבוהים של העכוזים.

האם יש תופעות לוואי?

שאיבת שומן צריכה להיות מאד דייקנית (בניגוד למה שחושבים בגלל גודלו) כדי שלא תיווצר בעיה עם "נפילת הישבן", שהיא מוצר לוואי של שאיבת יתר ובמיקום הלא נכון. שאיבת שומן מוצלחת נמדדת בצורה הסופית של האבר המחוטב ולא בכמות השומן הנשאבת.

מידע נוסף מהבלוג
ליצירת קשר מלאו את הטופס המצורף, או התקשרו: 077-9977-761