לצפייה בתמונות נוספות בגלריית התמונות לחצו כאן

מהו ניתוח הקטנת חזה?
ניתוח הקטנת החזה מיועד לאלו הרוצות להקטין את גודלו של השד ונפחו. חזה גדול מדי יכול להפריע לא רק מבחינה אסתטית, אלא גם ליצור עבור האישה משקל יתר, עומס על הגב, סימני חריצים בכתפיים ובגב מהחזיה, גירוי עורי מתחת לשד וכן קושי בביצוע פעילות גופנית (הליכה, ריצה, התכופפות וכו').

איך מתבצע הניתוח?

בניתוח הקטנת חזה מורחקת רקמת העור, שומן ובלוטת השד, כך שהשדיים הופכים להיות קטנים, קלים וזקופים ושטח הפטמה קטן. המטרה היא ליצור שדיים קטנים יותר ומעוצבים ביחס הפרופורציונלי למידות הגוף. ניתוח הקטנת שדיים איננו ניתוח פשוט ולכן חשוב מאוד להפקיד את ביצוע הניתוח בידיו של רופא מומחה.

הסיכונים בביצוע ניתוח הקטנת חזה?

שמירה על חיוניות הפטמה היא אחת ממטרות הניתוח וניתן לעשות זאת על ידי שימוש בטכניקות שונות. יש להדגיש שככל שהשדיים גדולים ונפולים – גדל הקושי בשמירה על התחושה של הפטמות וחיוניותן מבחינת אספקת הדם אליהן.

מה קורה עם הנקה?

קיים סיכון מחושב להפרעה קלה עד קשה, בכושר ההנקה לאחר הניתוח. אולם כיום יש טכניקות שיודעות להתמודד גם עם בעיה זו, אחת מהן היא הטכניקה האנכית של המנתחת מדלן לז'ור בה אני משתמש.
עם בעיה זו התמודדה המנתחת מדלן לז'ור אשר אחד הניתוחים להקטנת השד בטכניקה אנכית קרוי על שמה.

עד כמה ניתן להקטין את השד?

חשוב מאוד להקפיד כי לא תהיה חריגה ממדי הגוף ומבנה השד. הקטנת חזה מתבצעת בהתאם למבנה השד ואספקת הדם הקיימת תוך שמירה על בריאות השד ובריאות המטופלת. כאשר מבצעים הקטנה יתר על המידה תיתכן פגיעה בכלי דם שעלולה להוביל לנמק בפיטמה ובעור.

מידע נוסף מתוך הבלוג
ליצירת קשר מלאו את הטופס המצורף, או התקשרו: 077-9977-761