לתמונות "לפני אחרי" נוספות של ניתוח הגדלת חזה – לחצו כאן.

ד"ר אבישי וינברגר הנו בעל ניסיון רב בניתוחי חזה מוצלחים. ניתוחי הגדלת חזה מותאמים לבקשת המטופלת ומבוצעים באופן מקצועי ואמין. חשוב לציין כי כאשר מבצעים ניתוח פלסטי שנחשב לנפוץ כל כך, יש לבצע אותו אצל מומחה.

 

נשים רבות בארץ ובעולם, מעוניינות לבצע ניתוח להגדלת חזה, לחיזוק הבטחון העצמי, הרגשה טובה ושיפור המראה החיצוני. הניתוח, שנחשב להליך האסתטי השני בפופולריות שלו בעולם, מתבצע רק לאחר ששד האישה הגיע לגודלו הסופי, בסביבות גיל 18. הטיפול להגדלה בשיטה הברזילאית כוללת מספר יתרונות ומבוצעת כבר מספר שנים על ידי דוקטור אבישי וינברגר.

למה לבחור דווקא בהגדלה ברזילאית?

השאיפה הכללית בעולם הרפואה, בה כמובן תומך אבישי וינברגר היא להקטין עד כמה שניתן את המורכבות והמעורבות בכל הליך אסתטי. הגדלת חזה ברזילאית משקפת את הרעיון הזה, שכן מדובר בשיטה שמאפשרת הגדלה באמצעות חתך קטן בלבד.

הברזילאים ידועים כבר שנים רבות כמומחים להשתלות מכל הסוגים, גם בהגדלות חזה יש להם מה לומר. ד"ר אבישי וינברגר מנוסה בהגדלות חזה ברזילאיות ומבצע אותן כבר שנים רבות. הוא ממליץ על שיטה זו, בה מתבצע החתך בחלקה התחתון של העטרת הפטמתית, בשונה משיטות אחרות.

הגדלת חזה ברזילאית

מה הן היתרונות של הגדלת חזה ברזילאית?

היתרון המשמעותי והייחודי ביותר של שיטה זו הוא הצלקת שמטשטשת כמעט לגמרי, "החתכים נמצאים רק בעטרת וגם שם בקושי נראים לעין". הצלקת נמצאת למעשה בגבול בין העטרת לצבע העור שמקיף אותה, לכן קשה להבחין בה.

הכיס נעשה בצורה מדויקת, משום שהגישה של המנתח לאזור היא טובה יותר, "כך מתאפשרת לו שליטה טובה יותר ומבט כולל מלמעלה", מדגיש ד"ר וינברגר את אחד היתרונות של הגישה. בנוסף, קיימת אפשרות להוסיף שתל אל מתחת לשריר, ליצירת מראה יפה יותר.

"נשים מתרגלות לשתלים כאילו הם חלק מהן, תוך שבועיים-שלושה", מציין ד"ר וינברגר. עוד הוא מוסיף כי השתלים, מאושרים על ידי ארגון ה-FDA האמריקאי ונחשבים לטובים ועמידים מאוד. שתלים אלו עמידים למשך עשרות שנים והוכחו כיעילים במיוחד עבור נשים שעברו הגדלת חזה בשיטה הברזילאית.

מה כולל הליך ההחלמה?

ההליך להגדלה הברזילאית נחשב לפשוט וקצר יחסית, אורכו כחצי שעה עד שעה בלבד. ההחלמה גם כן נחשבת לפשוטה וקצרה יותר, אם כי כל מטופלת מתמודדת אחרת בשלב ההחלמה. זמן ההחלמה הממוצע הוא 5-6 ימים.