לצפייה בגלריית התמונות המלאה לחצו כאן

 

ניתוח של הגדלה והרמת חזה מיועד למקרים בהם השד אינו נפול אך קטן וצריך הגדלה. כמו כן, הניתוח מיועד למקרים בהם השד נפול באופן קל והמטופלת מעוניינת גם בהגדלה.

אין אפשרות רק למלא את השד אלא יש להרים אותו בטכניקה כירורגית. לעתים מגיעות מטופלות עם שד נפול אך ללא צורך להגדיל אלא רק להרים, מאחר והשד בגודל טוב וכל מה שצריך לעשות זה לבצע ניתוח להרמה.

למה לבצע ניתוח משולב – הרמה והגדלת חזה?
נשים אשר החזה שלהן איבד מנפחו במהלך השנים ונפל, רוצות להרים ולמלא אותו. ישנן נשים שהחזה שלהן נפול וריק באופן מולד והן מעוניינות לבצע את אותה הפעולה. במקרים אלו, חשוב לבצע ניתוח הרמת חזה ביחד עם הגדלת חזה מאחר והרמה בלבד תותיר אותו ריק ואילו הגדלה בלבד תשאיר אותו נפול. לכן השילוב בין שתי הפרוצדורות מעניק לנו את התוצאה הרצויה.

איך מתבצע ניתוח הרמה והגדלת חזה?

הניתוח משלב הרמת חזה עם תוספת שתל. לאחר שנכניס את השתל למקום הנבחר, נשתמש ברקמת השד הקיימת בשתל על מנת לעצב את צורת השד מחדש. את הפטמה הנפולה אנו מעבירים למקום גבוה יותר – כך שיתאים לצורת השד החדשה.

צפו בד``ר וינברגר בתכנית של אודטה מסביר על הגדלת חזה והרמת חזה:
הגדלה והרמה

מה צריך לבדוק לפני ביצוע ניתוח הרמה והגדלת חזה?
מומלץ לנשים להתייעץ עם מומחה בנושא ויש לבסס את ההחלטה על החלטות הפציינטית בשיתוף שיקול דעת עם הרופא. התייעצות עם מומחה מנוסה יסייע לקבל את העצה הטובה ביותר – איזה ניתוח הכי מתאים.

יש לקחת בחשבון כי הרמת שד ע"י שתל מלווה במעט צלקות מאחר ועושים רק חתך קטן בחלק התחתון של העטרה ומכניסים את השתל. לעומת זאת, ניתוח שבעזרתו מגדילים ומרימים את החזה מותיר אחריו יותר צלקות, למרות שכיום עם שימוש בטכניקה המודרנית עושים צלקת מסביב לעטרת (צלקת עומדת בלבד) – וכך פחות מבחינים בה.

בסופו של תהליך ניתוח הרמה + הגדלת חזה תורם למראה החיצוני של האישה ולמראה החזה שלה. בעזרת שימוש בטכנולוגיה הרפואית המתקדמת ניתן לשנות את מראה החזה ללא היכר ולתרום לשביעות רצון האישה.

מידע נוסף מתוך הבלוג
ליצירת קשר מלאו את הטופס המצורף, או התקשרו: 077-9977-761