ד"ר אבישי וינברגר עם הזמרת נסרין קדרי

ד"ר אבישי וינברגר עם הזמרת נסרין קדרי

פגישת התרשמות והיכרות חשובה וחיונית עבור הלקוחה ועבור המנתח הפלסטי

פגישת התרשמות והיכרות חשובה וחיונית עבור הלקוחה ועבור המנתח הפלסטי

האחיות מלול בייעוץ במרפאת וינברגר

האחיות מלול בייעוץ במרפאת וינברגר

אין אחד מאיתנו שלא מעוניין לחזור למראה טבעי וצעיר, או לשמור על מראה שכזה. רבים ברחבי העולם רואים באסתטיקה הרפואית פתרון לבעיות מראה, שיוביל להרגשה טובה יותר עם עצמם. על כל מטופל לחשוב מה השינוי שהוא רוצה לבצע ומאיפה הרצון הזה נובע, רק לאחר מכן לקבוע פגישה עם מנתח פלסטי לייעוץ והכוונה.

ד"ר אבישי וינברגר ילווה באופן אישי כל לקוחה מפגישת הייעוץ הראשונה ועד לביקורת שלאחר הניתוח.

דוקטור אבישי וינברגר יכיר את הלקוחה וילמד את השאיפות שלה ואת מה שמפריע לה, לאחר הבנת הבעיה והכרת הנתונים הרפואיים שלה, הוא יציע לה את ההליכים הכירורגיים האפשריים לטיפול בבעיה. מומלץ להתכונן לפגישה על ידי למידה בסיסית של הנושא והכרת התחום, במידה ויצוצו שאלות ד"ר וינברגר יוכל לענות עליהן ולהסיר כל ספק כבר בפגישה הראשונה.

פגישת ייעוץ ראשונה

כל לקוחה תיפגש עם דוקטור וינברגר לפגישה ראשונית, בה הוא רואה כפגישת התרשמות והיכרות חשובה וחיונית. פגישה שכזו נחוצה לרופא המטפל (המנתח הפלסטי) על מנת להבין את הבעיה מהלקוחה. לפי התרשמותו, יינתנו מספר טיפולים אפשריים לבחירת הלקוחה. ד"ר וינברגר לא משאיר מקום לספקות כבר בשלב זה, כך שכל השאלות ייענו בפירוט מלא וכל אופציה רפואית תוסבר ללקוחה עד הפרט האחרון.

הלקוחה תוכל לעיין בתמונות "לפני ואחרי" של סוגי הטיפולים, במטרה לעזור לה לגבש החלטה בנושא. לאחר מתן הסבר מלא על התהליך ותיאום ציפיות עם הלקוחה, ישלח דוקטור וינברגר את הלקוחה לבדיקות רפואיות, במידה ויש בהן צורך. יתבצע תיאום לפגישה שניה לאחר שהושגה הסכמה בסיסית על ביצוע הליך רפואי.

 

פגישה ייעוץ שנייה (לפני ניתוח)

לאחר שהלקוחה קיבלה את כל המידע הנדרש מהמנתח הפלסטי, ולאחר ששמעה את המלצתו, היא מגיעה לפגישה השניה עם החלטה מגובשת לגבי ההליך הרפואי שאותו תרצה לבצע. אם נותרו שאלות או ספקות זה הזמן לדבר עליהן, שכן זוהי לרוב הפגישה האחרונה לפני ההליך הרפואי. בפגישה זו נקבע סוג הטיפול ובה ד"ר וינברגר מפרט ללקוחה על כל התהליכים – החל משלב ההכנה, כולל שלב הניתוח ועד תהליך ההחלמה. במידה ובפגישה הראשונה נשלחה הלקוחה לבדיקות רפואיות, הן מאובחנות בשלב זה ולאחריה יקבע הניתוח המיועד.

רוצים לקבל ייעוץ ממנתח פלסטי בכיר? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: